WŁOCHY

22.07.2024 - 31.07.2024
1500 PLN + 500 EUR

Państwo: Włochy
Region:
Miasto:
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: pobyt wypoczynkowy
Touroperator: GalileaTravel
Wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja
Zakwaterowanie: hotel
Udogodnienia: basen,

HOTEL

"ŚLADAMI CUDÓW EUCHARYSTYCZNYCH"

PADWA - MANTUA - BOLONIA - FLORENCJA - SIENA - ORVIETO - ASYŻ - CASCIA - ROCCAPORENA - ALTARIA - MONTE SANT ANGELO - SAN GIOVANNI ROTONDO - LANCIANO - PADWA

DZIEŃ 1. KATOWICE - CZECHY - AUSTRIA - WŁOCHY

Zbiórka uczestników pod Parafią. Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch w okolice Padwy. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2. PADWA - MANTUA - BOLONIA

Śniadanie. Przejazd do MANTUA; Bazylika św. Andrzeja, gdzie w krypcie znajduje się ziemia z Krwią Pana Jezusa. Przejazd do BOLONII : Kompleks Kościołów św. Stefana, Bazylika OO. Dominikanów z relikwiarzem św. Dominika, spacer przez miasto. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3. FLORENCJA - SIENA

Śniadanie. Przejazd do FLORENCJI; Kościół św. Ambrożego – miejsce cudu eucharystycznego, Kościół św. Krzyża, Katedra Santa Maria del Fiore, Most Złotników, Piazza Signoria. Przejazd do SIENY – zwiedzanie miejsc związanych z św. Katarzyną: Kościół św. Dominika, klasztor, Kościół św. Franciszka, gdzie zachowane są hostie z roku 1730, Plac Campo, Katedra. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4. ORVIETO - ASYŻ

Śniadanie. Przejazd do ORVIETO. Przejazd kolejką do miasta. Zwiedzimy tu jedną z najpiękniejszych katedr gotyckich we Włoszech, znajdującą się na placu Piazza del Duomo. Katedra w Orvieto kryje w jednej z kaplic cenne relikwie: hostię i korporał po cudzie w Bolsenie. Przejazd do ASYŻU: Porcjunkula i cela śmierci św. Franciszka. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 5. ASYŻ - CASCIA

Śniadanie. ASYŻ: Bazylika św. Franciszka (dolna i górna), spacer przez miasto, Bazylika św. Klary, Kościół Matki Bożej Większej, gdzie spoczywa bł. Carlo Acutis. Przejazd do CASCI. Monastyr s. Augustianek, gdzie spędziła 40 lat swojego zakonnego życia św. Rita. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 6. CASCIA - ROCCAPORENA - ALTARIA

Śniadanie. Bazylika św. Rity, kościół dolny i cud eucharystyczny. Przejazd do ROCCAPORENY; miejsca związane z życiem rodzinnym św. Rity. Przejazd do ALATRI – miasta w którym wg. kościoła wydarzył się jeden z 4 najważniejszych cudów eucharystycznych, Katedra św. Pawła. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 7. MONTE SANT ANGELO - SAN GIOVANNI ROTONDO

Śniadanie. Przejazd na MONTE SANT ANGELO; Nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła. Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO: Nawiedzenie miejsc związanych ze św. Ojcem Pio (stary kościółek, nowe Sanktuarium z grobem św. Ojca Pio, cela, chór). Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 8. LANCIANO

Śniadanie. Przejazd do LANCIANO; Sanktuarium Cudu Eucharystycznego. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 9. PADWA - CHIOGGI

Śniadanie. Przejazd do PADWY: Bazylika św. Antoniego. Przejazd do CHIOGGI. Odpoczynek nad morzem. Powrót do hotelu . Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 10. CHIOGGI - KATOWICE

Śniadanie. Przejazd do kraju. Zakończenie pielgrzymki.

CENA ZAWIERA:

 • Przejazd autokarem na całości trasy 
 • 9 śniadań    
 • 9 obiadokolacji (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne)
 • 9 noclegów - hotel 3*** w pok. 2,3 - osobowych;
 • Opiekę duszpasterza;
 • Opiekę pilota;
 • Ubezpieczenie KL 20 000 euro, NNW 2 000 euro + bagaż 200 euro + (CP 20 000 euro choroby przewlekłe) + kwarantanna 1000 euro  + izolacja 1000 euro + covid - zgodnie z OWU TU Uniqua;
 • Opłata na Fundusz Gwarancyjny TFG TFP.

CENA NIE ZAWIERA:

 • Ewentualnej dopłaty do pokoju jednoosobowego - 250 eur/os;
 • Dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji KR z udziału w pielgrzymce 3% wartości imprezy turystycznej lub z rozszerzeniem o choroby przewlekłe 6% wartości imprezy turystycznej (możliwość wykupienia polisy w BP „Galilea Travel” do 31 dni przed wyjazdem);
 • Dodatkowych posiłków w ciągu dnia;
 • Wydatków osobistych;
 • Wycieczki innych wydatków nie ujętych w świadczeniach zawartych w cenie;

DODATKOWE OPŁATY:

 • 140 EUR - Bilety wstępu od zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji, parkingi, napiwki dla kierowców i obsługi hotelowej, przewodnicy lokalni, zestawy tour-guide, opłata klimatyczna. Nie podlegają rozliczeniu w zakresie ewentualnych zwrotów za nie wykorzystane bilety.

INFORMACJE:

Msze Święte każdego dnia, miejsce i godzina uzależniona od dostępności w danym dniu pobytu;

KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE- ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W PROGRAMIE

 

 

Kontakt bezpośredni

kom. +48 516 145 668

Ubezpieczenie

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Dokumenty do pobrania

+ czytaj więcej