DOŚWIADCZENIE

Z prawdziwą przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić ofertę Biuro Galilea Travel turystyki indywidualnej Biuro zajmuje się organizacją pielgrzymek do sanktuariów Europy i świata korzystając z usług sprawdzonych lokalnych tour operatorów oraz wyjazdów edukacyjno duchowych, chcąc pokazać jej wartości płynące z poznawania innych kultur, krajów i miejsc.Nasze doświadczenie w organizacji wyjazdów pielgrzymkowych wynika z kilkuletniej pracy na poszczególnych destynacjach w kraju i za granicą, Specjalizujemy się jednak w organizacji pielgrzymek do ZIEMI ŚWIĘTEJ.

PIELGRZYMKA

Jest miejscem Komunii i i okazją do ewangelizacji. Pomimo, iż wymiar religijny jest tu najważniejszy to pielgrzymka prowadzi drogą szczodrze obdarowaną przez historię i naturę. Zabytki i krajobrazy, jako że są świadectwem twórczego działania ducha ludzkiego i twórczej roli Boga, warte są nawiedzenia. Sam pobyt w tych miejscach, bogactwo świątyń i kościołów, stanowi dla każdego katolika głębokie przeżycie emocjonalne i z niczym nieporównywalne wzruszenie.
Trzeba przyznać, że osobista wizyta jest najlepszym sposobem aby poznać samego siebie oraz zrozumieć sytuację każdego zakątka świata, wtedy można głębiej poznać ewangelię. Pielgrzymka jest odnową życia - to swoista forma rekolekcji i spotkania z Bogiem.

 

...z nami nie z(a)błądzisz